Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej - Zamość

Działamy od

2016 roku

00 +

Leczonych rocznie pacjentów

Social Media

Facebook

Aleje Jana Pawła II 10, 22-400 Zamość

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej - Zamość

Ośrodek wraz z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu zapewnia kompleksowość leczenia onkologicznego. Pełne i szybkie leczenie to: Poradnia Onkologiczna Szpitala mieszcząca się budynku NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość Sp. z o.o., wielodyscyplinarne konsylia onkologiczne, które mają szybko i skutecznie diagnozować oraz wprowadzić leczenie nowotworów.

Oddział zamojskiego ośrodka został wyposażony w 35 łóżek. Jest to 18 sal chorych (od 2 do 4 osobowych), sala wzmożonego nadzoru, izolatka. Pokoje Pacjentów są wyposażone w węzeł sanitarny, klimatyzację,  bezpłatną telewizję, aneks kuchenny z lodówką, szafy ubraniowe z szafkami do przechowywania rzeczy wartościowych. Dla chorych i ich rodzin jest przygotowany pokój do spotkań rodzinnych, w którym można pooglądać program TV, poczytać czy napić się herbaty z najbliższymi. Obok budynku znajduje się duży parking z wydzielonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych.

Oprócz prowadzonego leczenia szpitalnego w ośrodku jest prowadzone leczenie w trybie ambulatoryjnym. Dla Pacjentów, których miejsce zamieszkania jest znacznie oddalone od szpitala jest przygotowany hotel, w którym Pacjenci przebywają na koszt ośrodka w trakcie terapii.

Wszystkie świadczenia w NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość Sp. z o.o. są bezpłatne, dzięki podpisanej umowie z NFZ.

Partner strategiczny kompleksowej opieki onkologicznej:

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej - Zamość

Świadczone usługi:

Radioterapia

W NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej chorzy mają do dyspozycji w pełni wyposażony Zakład Radioterapii (akceleratory, modelarnia, tomografia komputerowa do planowania leczenia).

Dowiedz się więcej

Brachyterapia

Pracownia brachyterapii, stanowi niezbędne uzupełnienie w leczeniu radioterapią chorych z nowotworami ginekologicznymi, gruczołu krokowego, piersi i w innych lokalizacjach.


Dowiedz się więcej

Diagnostyka

PET-CT czyli Pozytonowa Tomografia Emisyjna to badanie obrazowe, z wykorzystaniem medycyny nuklearnej.Dowiedz się więcej

Główni partnerzy medyczni

Współpraca

Ośrodek dzięki dogodnemu położeniu oraz kooperacji z partnerami zapewnia pacjentom kompleksową terapię onkologiczną. We współpracy z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu lokalizacja zapewnia Poradnię Onkologiczną, Chirurgię Onkologiczną i Chemioterapię.

Więcej o placówce

Pozostałe placówki

image
image

Potrzebujesz dodatkowych informacji?