Poznajcie Nas

Kim jesteśmy?

Poznajcie Nas

Grupa NU-MED to cztery wysokospecjalistyczne placówki medyczne, w których diagnozujemy i leczymy Pacjentów z chorobami nowotworowymi. W ośrodkach w Elblągu, Katowicach i Zamościu leczeniem wiodącym jest radioterapia. W placówce w Tomaszowie Mazowieckim – zarówno radioterapia, jak i chemioterapia. Stawiamy na kompleksowość leczenia onkologicznego – dlatego każdy z naszych ośrodków połączony jest ze szpitalem publicznym. W jednym miejscu Pacjent ma dostęp do poradni onkologicznej, diagnostyki, zabiegów chirurgii onkologicznej, chemioterapii i radioterapii.

Dowiedz się więcej

NU-MED w liczbach

00 +

Leczonych rocznie pacjentów

00 +

Diagnozowanych rocznie pacjentów

00 +

Lata doświadczenia

Lokalizacja naszych ośrodków

Kliknij w mapę, żeby pobrać ją na swoje urządzenie.
Mapa ośrodków

O nas

Grupa NU-MED to cztery wysokospecjalistyczne placówki medyczne, w których diagnozujemy i leczymy Pacjentów z chorobami nowotworowymi. W ośrodkach w Elblągu, Katowicach i Zamościu leczeniem wiodącym jest radioterapia. W placówce w Tomaszowie Mazowieckim – zarówno radioterapia, jak i chemioterapia.

Stawiamy na kompleksowość leczenia onkologicznego – dlatego każdy z naszych ośrodków połączony jest ze szpitalem publicznym. W jednym miejscu Pacjent ma dostęp do poradni onkologicznej, diagnostyki, zabiegów chirurgii onkologicznej, chemioterapii i radioterapii.

O nas

Centrum Radioterapii i Onkologii w Elblągu, Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim oraz Centra Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu i Katowicach to wysoko wyspecjalizowane ośrodki medyczne należące do NU-MED GRUPY oferujące Pacjentom leczenie onkologiczne na najwyższym poziomie.

Nasze placówki ściśle współpracują ze szpitalami publicznymi, dzięki czemu każdy Pacjent ma zapewnione kompleksowe leczenie onkologiczne. Nad leczeniem i bezpieczeństwem chorych czuwają lekarze specjaliści radioterapii i onkologii klinicznej, interniści, a także wysoko wykwalifikowany zespół pielęgniarski, technicy elektroradiologii oraz fizycy medyczni. Wsparcia udzielają psychoonkolodzy oraz dietetycy.
Ośrodki zostały tak zaprojektowane, by Pacjenci czuli się w nich komfortowo. Wystrój i wyposażenie sal pozwala na wypoczynek. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, lodówkę oraz telewizor.

Pacjenci mogą korzystać z zajęć arteterapeutycznych czy warsztatów kosmetycznych pozwalających im łatwiej znieść długi pobyt w trakcie terapii.

Z myślą o chorych mieszkających w znacznej odległości od szpitala, przygotowaliśmy miejsca w pobliskich hotelach i hostelach. Dodatkowo Pacjenci mogą liczyć na pomoc w zorganizowaniu transportu.

Leczenie oraz opieka nas pacjentami realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

Nasze placówki

image
image