Kariera

MISJA

Życzliwa i profesjonalna opieka onkologiczna w trosce o Twoje życie i zdrowie.

image

WIZJA

Naszym celem jest realizowanie leczenia onkologicznego na terenach wiejskich, miejskich i powiatowych w promieniu do 250 km od ośrodka poprzez łamanie granic geograficznych dostępu do świadczeń oraz budowanie świadomości naszych pacjentów.

image
Kultura pracy NU-MED

Nasze wartości

W samym centrum naszego działania stawiamy Pacjenta i jego dobro nie zapominając o ciągłym rozwoju pracowników. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Zdobycie i pielęgnowanie zaufania naszych pacjentów jest procesem niezwykle ważnym i czasochłonnym. Dlatego mając na uwadze, iż chorzy powierzają nam to co najcenniejsze, czyli swoje zdrowie i życie, podchodzimy indywidualne i z wielką starannością do każdego z nich.

Na pierwszym miejscu jest zawsze człowiek i jego potrzeby., dlatego traktujemy każdego w taki sposób jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Cenimy odmienne poglądy i różnorodność. Stawiamy na dialog, współpracę i solidarność. Swoją postawą chcemy dawać przykład innym.

Na wysoką jakość naszych placówek składa się wiele elementów. To przede wszystkim doświadczeni specjaliści, najwyższej klasy sprzęt medyczny oraz wdrażane technologie medyczne. Nie zapominamy oczywiście o holistycznym podejściu do pacjentów i ich najbliższych. Dzięki temu chorzy czują się u nas bezpieczni i zaopiekowani.

Poszanowanie intymności i godności jest niezbywalnym prawem każdego człowieka. By móc je zagwarantować w naszych ośrodkach stworzono odpowiednią infrastrukturę sanitarno-higieniczną. W pełni chronimy dane wrażliwe chorych, a działania naszego zespołu oparte są na zrozumieniu indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Nasze relacje, zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrze, a także wszelkie formy konkurowania na rynku medycznym opieramy na uczciwości i transparentności. Bezwzględne przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz postępowanie zgodnie z zasadami etycznymi, stanowi jeden z filarów naszej działalności.

Odpowiedzialność to cecha dojrzałości, dlatego do każdego zadania podchodzimy w pełni przygotowani. Szanujemy nasze miejsce pracy i chronimy je przed nadmiernym ryzykiem. Zapewniamy naszym pacjentom ciągły kontakt z personelem i dostęp do wszystkich oferowanych usług. Wiemy, że od naszego działania (bądź jego zaniechania) zależy zdrowie i życie naszych chorych. Ta wiedza to ogromna odpowiedzialność i jednocześnie motywacja do dalszego doskonalenia.

NU-MED w liczbach

00

OŚRODKI W CAŁEJ POLSCE

00 +

ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW

00 +

ZATRUDNIONYCH LEKARZY W 25 SPECJALIZACJACH

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Grupa NU-MED to przede wszystkim ludzie. Chcemy by każdy pracownik czuł się u nas dobrze. Dlatego zapewniamy przyjazne środowisko pracy oraz pozytywną atmosferę.

Zapraszamy Cię do naszego Zespołu. Jesteśmy przekonani, że silna grupa ma nieograniczone możliwości. Inwestujemy w naszych pracowników oraz dajemy im możliwość korzystania z różnorodnych benefitów:

  • opieka medyczna,
  • pakiety sportowe,
  • możliwość awansów w ramach wewnętrznych rekrutacji,
  • konkursy dla pracowników,
  • badania profilaktyczne dla naszych pracowników,
  • uczestnictwo w organizacji akcji charytatywnych.

 

 

 

 

Oferty pracy / otwarte procesy:

Brak aktualnych ofert pracy

Opinie

Przeczytaj, co mówią nasi pracownicy:

Potrzebujesz dodatkowych informacji?