Rafał Kawczyński

image

Rafał Kawczyński

Specjalista radioterapii onkologicznej

Rafał Kawczyński - Specjalista radioterapii onkologicznej

Lekarz Rafał Kawczyński obecnie pracuje w Oddziale i Zakładzie Radioterapii w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym NU-MED sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim.

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Staż specjalizacyjny oraz zawodowy odbył w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

Członek Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, European Society for Radiotherapy and Oncology.  Uczestniczył  w licznych konferencjach organizowanych przez American Society for Radiation Oncology.

Prowadzi porady w zakresie diagnostyki i leczenia nowotworów złośliwych oraz zmian łagodnych. Kwalifikuje do terapii w z użyciem śródczaszkowej i pozaczaszkowej radiochirurgii stereotaktycznej, radioterapii śródoperacyjnej, brachyterapii oraz schorzeń nienowotworowych takich jak: wytrzeszcz w przebiegu choroby Gravesa-Basedowa, zapalenie ścięgna Achillesa, choroba Dupuytrena, choroba Ledderhose’a, zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty i golfisty, profilaktyka kostnień pozaszkieletowych.