NU-MED partnerem SOF 2024 - Studenckie Onkologiczne Forum

image

Maj obfituje w konferencje, które stanowią doskonałą okazję do rozwoju i wymiany doświadczeń, a także wymiany cennych kontaktów medycznych.

W ostatni weekend miesiąca odbyła się konferencja SOF 2024 - Studenckie Onkologiczne Forum w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie.

GRUPA NU-MED była partnerem tego wydarzenia, wspierając tym samym rozwój i edukację w dziedzinie onkologii.

Wielkie zainteresowanie uczestników wzbudziły sesje studenckie oraz wykład dr. Michała Spycha, skierowany do audytorium studencko-lekarskiego. Dr Michał Spych, specjalista radioterapii onkologicznej oraz Dyrektor ds. medycznych w Specjalistyczny Szpital Onkologiczny Nu-Med Tomaszów Mazowiecki, wygłosił prelekcję pt. „Radioterapia w Polsce”. CFO Grupy NU-MED, Mariusz Borzęcki, MBA miał zaszczyt wręczyć nagrody ufundowane przez GRUPA NU-MED laureatom. Cieszymy się również, że nasze stoisko spotkało się z tak dużym zainteresowaniem studentów pod kątem potencjalnego wyboru naszych ośrodków jako atrakcyjnych miejsc pracy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i organizatorom za aktywny udział i wkład w to wyjątkowe wydarzenie. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i nawiązane kontakty będą owocne w dalszej karierze zawodowej i naukowej.

Do zobaczenia na kolejnej edycji SOF!